Dobro Procentuje darowizna z Fundacji PKO Banku Polskiego

#Bank Dobrych Serc

W okresie od 20.11.2023 do 29.02.2024 realizowaliśmy projekt :

#Bank Dobrych Serc Stowarzyszenie Misja Dworcowa im. ks. Jana Schneidera

z Fundacji PKO Banku Polskiego.

Dzięki otrzymanym środkom  zakupiliśmy  dwa nowe łóżeczka dzięki czemu nasze najmłodsze podopieczne  -dwumiesięczna  Marysia i półtoramiesięczna Kornelia mogą spać bezpiecznie. Barierki schodowe, które zakupiłyśmy z otrzymanych funduszy spełniają swoją rolę. Dzięki niższemu pochwytowi nasze dwu i trzyletnie maluchy uczą się chodzić po schodach. Dodatkowym atutem barierek jest ich jasny kolor i materiał – drewno z których wykonane są pochwyty. Maluchy lubią jasne kolory. Chętnie chwytają poręcze i śmiało przemieszczają się klatką schodową pod opieką swoich mam.

Dzięki funduszom na paczki świąteczne nasze dzieci otrzymały wymarzone prezenty. Podczas ich rozpakowywania było niemało radości. Dla niektórych z dzieci były to pierwsze tak bogate świąteczne podarunki.

Środki z fundacji przyczyniły się do  kupna energooszczędnej lodówki do kuchni dla matek, dzięki czemu mają one więcej miejsca co stało się dla nich wygodniejsze.

Uzyskana dotacja pozwoliła  nam na polepszenie warunków bytowych, zwiększyła poczucie bezpieczeństwa matek z małymi dziećmi, a paczki wywołały tak rzadki w przeszłości uśmiech na twarzach naszych maluchów i ich mam.

https://www.fundacjapkobp.pl/