„Rozśpiewane chwile” projekt realizowany przez Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu

W ramach projektu” Rozśpiewane chwile z NFM” realizowanego przez Narodowe Forum Muzyki nasz  podopieczne Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży przeżyły wiele radości i miłych chwil na przełomie czerwca i grudnia zeszłego roku. 

W dniu 3.06.2023 odbyła się ich wizyta   w siedzibie Narodowego Forum Muzyki. Młode matki wraz ze swoimi dziećmi zwiedzały budynek, uczestniczyły w warsztatach dla maluchów , brały udział w Sali Głównej NFM w koncercie/operze pt. “Wir Bauen eine Stadt” kompozycji Paula Hindemitha.

Oprócz wizyty w NFM nasze podopieczne gościły w domu Panią Annę Wilczyńską, która przeprowadziła warsztaty w dwóch grupach dnia 27.10.2023 oraz 03.11.2023.

Oprócz warsztatów dnia 11.12.2023 roku w naszym domu Kudłatych Aniołów miał miejsce Mini koncert.

Brali w nim udział artyści:
– Małgorzata Kątnik – sopran
– Ewelina Wojewoda – alt
– Adam Cieslak – tenor
– Marek Paśko – bas

– Anna Wilczyńska – prowadzenie

Nasze podopieczne oraz ich dzieci bardzo cieszyły się i wyczekiwały spotkań, warsztatów. Czuły się dowartościowane, „obdarowane” wspaniałymi przeżyciami, które nieczęsto są ich udziałem. Punktem kulminacyjnym był MINI KONCERT. Młode matki poczuły się wyróżnione, gdyż artyści zagościli pod ich dachem, co nie zdarza się przeciętnym ludziom a co dopiero osobom, które funkcjonują na skraju wykluczenia społecznego.

Dziękujemy Wam kochani za tak wspaniałe doświadczenia, które były udziałem naszych Pań i małych milusińskich.

Projekt dofinasowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzący z Funduszu Promocji Kultury.  

https://www.nfm.wroclaw.pl/

https://www.gov.pl/web/kultura